DOFINANSOWANIE PLACÓWEK CARITAS DO WALKI Z KORONAWIRUSEM

Z radością informujemy, iż Noclegownia Mężczyzn Św. Brata Alberta (ul. H. Sienkiewicza 81/9), Noclegownia Kobiet Św. Matki Teresy z Kalkuty (ul. Raginisa 55) oraz Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień Metanoia w Czarnej Białostockiej dostały dofinansowanie z projektu pn. „Wdrożenie działań mających na celu poprawę sytuacji epidemiologicznej związanej z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego w obszarze systemu pomocy społecznej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Projekt ten ma na celu wsparcie placówek w walce z pandemią, w taki sposób aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Dzięki temu do końca 2020 roku jesteśmy w stanie zakupić odpowiednie urządzenia do dezynfekcji, przygotować ewentualne pomieszczenia do izolacji oraz jeszcze skuteczniej wprowadzać zmiany zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami, jakie obowiązują w kraju.

Projekt pn. „Wdrożenie działań mających na celu poprawę sytuacji epidemiologicznej związanej z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego w obszarze systemu pomocy społecznej” realizowany w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

 

 

keyboard_arrow_up
Skip to content