RUSZA II EDYCJA KONKURSU „WYOBRAŹNIA MIŁOSIERDZIA”

Caritas Archidiecezji Białostockiej w ramach kampanii „Dawca Dobroci”, organizuje konkurs „Wyobraźnia Miłosierdzia”, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Archidiecezji Białostockiej.

Celem konkursu jest uwrażliwienie na potrzeby innych (pomoc potrzebującym, osobom samotnym, chorym, bezdomnym, osobom z niepełnosprawnością, seniorom) zgodnie z misją Caritas oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w dzieleniu się dobrem.

W ramach kampanii „DAWCA DOBROCI” Caritas Archidiecezji Białostockiej zbiera fundusze na remont łazienek w Domu Matki i Dziecka „Nazaret” w Supraślu.

Czas trwania konkursu: 01.10.2021 r. – 02.12.2021 r.

Konkurs „Wyobraźnia Miłosierdzia” polega na stworzeniu zdjęć i filmów obrazujących czyn miłosierdzia, w następujących kategoriach:

Kategoria 1. „Co udało nam się zrobić” – Jakiej pomocy udało nam się udzielić? Komu okazaliśmy wsparcie i w jaki sposób to zrobiliśmy?

Kategoria 2. „Co jest jeszcze do zrobienia” – Kto w Twoim otoczeniu potrzebuje jeszcze pomocy?

Uczestnicy konkursu wykonują prace według nw. parametrów:

  • Film – max. 3-minutowy, rozdzielczość min. HD
  • Zdjęcie – format jpg, rozdzielczość min. 300.png.

Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez wypełnienie i przekazanie do Caritas Archidiecezji Białostockiej deklaracji uczestnictwa. Termin przesyłania deklaracji uczestnictwa do konkursu i termin przekazania prac – do 19.11.2021 r. – drogą mailową na adres: caritaskonkurswm@gmail.com, caritaskonkurswm1@gmail.com, pocztową bądź osobiście do siedziby Caritas Archidiecezji Białostockiej przy ulicy Warszawskiej 32 w Białymstoku.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 02.12.2021 r. o godz. 10:00 w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie internetowej Caritas Archidiecezji Białostockiej. https://caritas.bialystok.pl/regulamin-konkursu-wyobraznia-milosierdzia-z-zalacznikami/

keyboard_arrow_up
Skip to content