KUPUJĄC W SIECI – POMAGASZ NAM POMAGAĆ

Caritas Archidiecezji Białostockiej od 29 lat prowadzi działania w zakresie walki z bezdomnością, bezrobociem, nierównościami społecznymi, pomaga bez względu na wiek, płeć i wyznanie. Od teraz białostocką Caritas wesprzeć każdy, kto kupuje w Internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy.

Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym Caritas Archidiecezji Białostockiej założyła swój profil. Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć organizację, wystarczy, że wejdzie na stronę  https://fanimani.pl/caritasbialystok/ , kliknie “Wspieram”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do organizacji wybranej przez użytkownika. 

W ten sposób już prawie 2mln zł trafiło do organizacji społecznych!

Aby korzystać z FaniMani i wspierać Caritas Archidiecezji Białostockiej, wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajkę, albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. 

– Naszą obecność w FaniMani traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn na realizowanie naszej działalności. Gorąco zachęcamy do wspierania nas przy okazji każdych zakupów w internecie – podsumowuje ks. Jerzy Sęczek, dyrektor Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 6000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 1100 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

keyboard_arrow_up
Skip to content