Pomoc dla Ewy Kuczewskiej

Ewa ma 24 lata, jest studentką architektury, ponad trzy lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu w konsekwencji którego doznała ciężkich obrażeń mózgu. W jednej sekundzie jej poukładany świat legł w gruzach. Ewa wygrała walkę o życie, dzisiaj walczy o powrót do sprawności, o swoje nowe życie. W swojej walce jest niestrudzona, odważna, uczy cierpliwości i pokory. W Jej oczach jest ogromna siła życia, a uśmiech, którym obdarza codziennie jest ogromną motywacja do walki o każdy nowy dzień. Zawsze oddana, pomocna, o ogromnej empatii dla innych, dzisiaj to Ewa potrzebuje wsparcia i uwagi. Wiara w Nią jest ogromną motywacją.
 
Od trzech lat systematycznie co trzy tygodnie wyjeżdża na turnusy rehabilitacyjne do Bydgoszczy, Wrocławia, Poznania i okolice Rzeszowa. Tylko intensywna rehabilitacja jest nadzieją na przywrócenie utraconej sprawności. Ewunia ma marzenia, plany, do których tak bardzo chciałaby wrócić. Rysunek był Jej pasją od najmłodszych lat, to z nim wiązała swoją przyszłość. W jednej sekundzie wszystko to utraciła. Jest młoda, silna, odważna i wierzymy, że wygra tą najtrudniejsza życiową walkę…
 
Możesz wspomóc Ewę w jej walce wpłacając darowiznę na konto: 66 1240 5211 1111 0000 4931 3527 z dopiskiem „Ewa Kuczewska”
 
Historię Ewy można śledzić na profilu jej mamy:
keyboard_arrow_up
Skip to content