RĘKODZIEŁO OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI DOSTĘPNE W INTERNECIE

Ceramiczne i sznurkowe aniołki, miski, gwiazdy, skrzaty oraz bawełniane lalki i świeczniki – to niektóre z produktów, które jako pierwsze znalazły się nowym, wyjątkowym sklepie internetowym www.rekodzielowtz.pl. 

Co go wyróżnia? Najważniejsze są dwa elementy. Po pierwsze, wszystkie prace, jakie można tam kupić, zostały wykonane w pomorskich warsztatach terapii zajęciowej. Po drugie, nie jest to sklep komercyjny, ponieważ 100 procent środków pozyskanych ze sprzedaży trafi do warsztatów i będzie przeznaczonych na ich działalność.

Zapraszamy na stronę internetową www.rekodzielowtz.pl lub prosto do sklepu https://rekodzielowtz.pl/sklep/ Można tam przejrzeć wszystkie produkty lub wybrać dowolną kategorię z menu znajdującego się po lewej stronie. Są produkty ceramiczne, drewniane, materiałowe, papierowe, szklane oraz z wikliny, sznurka i innych materiałów.

Rękodzieło WTZ znajdziecie również w mediach społecznościowych, na Facebooku oraz Instagramie. Adresy są równie proste do zapamiętania, jak strony internetowej.

facebook.com/RekodzieloWTZ oraz instagram.com/rekodzielowtz

keyboard_arrow_up
Skip to content