Śniadanie Wielkanocne 2024

Dziś o godz. 7:30 na hali Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku przy ul. Kościelnej 3 odbyło się Śniadanie Wielkanocne dla osób samotnych i potrzebujących, organizowane przez Caritas Archidiecezji Białostockiej oraz Zespół Szkół Katolickich.

Rozpoczęło się od przywitania przez ks. Jerzego Sęczka, dyrektora Caritas Archidiecezji Białostockiej, wszystkich przybyłych uczestników i gości tego wydarzenia. Wyraził również wielką wdzięczność wolontariuszom, którzy wzięli udział w przygotowaniu śniadania, w sposób szczególny zaznaczył po raz kolejny obecność wolontariuszy z Ukrainy, którzy tak jak w czasie Wigilii tą posługą chcieli wyrazić wdzięczność za okazaną życzliwość.

Na spotkaniu obecny był Abp Józef Guzdek, złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia oraz pobłogosławił pokarmy. Do stołu wielkanocnego również dołączyli Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski, Wojewoda Podlaski Jacek Brzozowski oraz Zastępca Prezydenta Rafał Rudnicki.

Na szerszą relację zapraszamy na stronę Archidiecezji Białostockiej: Niedziela Zmartwychwstania pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity

keyboard_arrow_up
Skip to content