V Przegląd Kolęd i Pastorałek Wielowyznaniowych

     Podopieczni  Środowiskowych Domów Samopomocy z powiatów: białostockiego, sokólskiego i augustowskiego mieli okazję zaprezentować swoje zdolności wokalne, artystyczne i instrumentalne na scenie podczas V Przeglądu Kolęd i Pastorałek Wielowyznaniowych w Supraślu.  Nasz zespół „Pogodni” ze  Środowiskowego  Domu Samopomocy Caritas, wystąpił w składzie: Agnieszka, Jola, Rafał, Tomek, Mirek i Darek wraz  z zestawem kolęd.

   „Podopiecznym naszego ośrodka takie wspólne spotkania dają wspólną integrację; mogą się spotkać, porozmawiać no i oczywiście posłuchać kolęd, tego jak inne ośrodki się przygotowują, co wystawiają. Możemy też z tego czerpać inspirację do naszych występów. To są tygodnie ciężkiej pracy” – powiedziała Marzena Winkiewicz, terapeuta   Środowiskowego  Domu  Samopomocy Caritas.

    Wśród publiczności jak co roku znaleźli się m.in. samorządowcy, duchowni Kościołów rzymsko-katolickiego i prawosławnego, dyrektorzy i kierownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej. Imprezę zorganizował Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaźniach.

keyboard_arrow_up
Skip to content