Warsztaty kulinarne w Ośrodku dla cudzoziemców

Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom w Białymstoku w ramach programu „Nowy Dom Polska” już drugi raz organizuje Warsztaty Kulinarne. W tym roku odbędą się one podczas Dnia Otwartego w Ośrodku dla Cudzoziemców współorganizowanego przez UDSC i Fundację Dialog. Impreza odbędzie się 02.06.2017 r. w godzinach od 11.00-15.00. na terenie Ośrodka dla Cudzoziemców.

W programie organizatorzy przewidzieli szereg wydarzeń m.in. zaprezentowana zostanie placówka oraz zasady jej funkcjonowania, będą występy artystyczne przedszkolaków, animacje i konkursy dla dzieci prowadzone przez Wychowawców Podwórkowych i Wolontariuszy. Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych będą: wata cukrowa, pokazy sztuki cyrkowej, taniec Zumba i inne.

Ważnym elementem imprezy będą Warsztaty Kulinarne, podczas których będzie możliwość podpatrywania i uczestniczenia w przygotowaniu potraw z różnych stron świata. Najlepsze gospodynie czeczeńskie , tatarskie, ukraińskie będą przygotowywały swoje specjały oraz dzieliły się wiedzą i umiejętnościami na ten temat.

Kulminacją spotkania będzie wspólna degustacja.

keyboard_arrow_up
Skip to content